PLAN KOLONII LETNIEJ
W JAROSŁAWCU
2015 rok

„(...) Być albo nie być, to wielkie pytanie(...)”

I - od 21.07 do 03.08.2015

II - od 03.08 do 16.08.2015


    Wybitny dramataurg angielski William Shakespeare użył tych słów w monologu Hamleta. Było to moment przełomowy w Jego życiu, kilka decyzji zaważyło na Jego losie. Dokonuje się w nim potężna przemiana, sprawiająć, że dotychczasowa postawa ulega diametralnej zmianie.
    Co byś powiedział na podróż do krainy wyobraźni? Która pozwoli Ci odkryć nieznane Ci dotąd obszary swojego artystycznego wnętrza? Zastanawiałeś się, jak to jest stać się osobą odważną? Pewną siebie? I zdolną do całkowiete otwarcia na świat? Czasami najprostsze rozwiązania leżą w zasięgu Twoich możliwości. Pytanie tylko brzmi- Czy masz ochotę zmienić swoje życie i wprowadzić do niego nie tylko zabawę...
    Proponujemy Państwu kolonię artystyczną, połączoną z rekreacją i wieloma zabawami, które pozwolą Państwa dzieciom odejść  od wirtualnego świata i poznać go poprzez inne zmysły, w sposób, którego do tej pory nie zauważały.
    Motywami przewodnimi będą zabawa słowem, ruch, taniec i piosenka. Wszystkie te elementy nadzorować będzie starannie dobrana kadra pedagogiczna ( w tym absolwent wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej- zawodowy i czynny aktor) i instruktorka tańca.
    Chcemy do realizacji tego programu włączyć pomysły dzieci i chętnie je urzeczywistniać. Propnujemy oprócz typowych kolonijnych zabaw takich jak: randka w ciemno, mam talent, wobry miss i mistera, rzeźby z piasku, you can dance, moda kolonijna, chrzest , dyskoteki, śłuby, ognisko – warsztaty teatralne, zajęcia plastyczne, taneczne i sportowe. Będziemy organizowali, w ramach możliwości wycieczki piesze, wystawy prac plastycznych. Chętnym i zaangażowanym w pracę , zaproponujemy wystawienie sztuki tearalnej i pokazania układu tanecznego na koniec kolonii.
    Zależy nam na tym, żeby wszyscy czuli się na kolonii potrzebni i przeżyli niezapomniane chwile, o których będą Państwu godzinami opowiadać i chętnie wrócą tu za rok;)   
    Chemy, żeby ta kolonia sprawiła wszystkim dzieciom radość, lecz przede wszstkim najważniejsze dla nas jest ich bezpieczeństwo.     


Kierownik kolonii
Bogusława Hanelt Krawczyk

Wypoczynek

Zapraszamy

TPD
ul. M.Reja 27/1
50-338 Wrocław

Tel/Fax   71 3227016

Prezes TPD 886 120 066

Księgowość 886 120 970