Zapraszamy do skorzystania
z oferty kolonii wakacyjnych
w Międzybrodziu Żywieckim

 

Serdecznie zapraszamy na pobyt na koloniach
w ośrodku "Relaks".

 

Pokoje Relaks to trzynaście komfortowych pokoi wraz z basenem, placem zabaw oraz grillem. To pawilon hotelowy razem z wspólnym korytarzem oraz widokiem na Górę Żar i pobliskie lotnisko.

Ośrodek Relaks to zdecydowanie miejsce przyjazne dzieciom. Duża liczba atrakcji oraz położenie, nie pozwala gościom obiektu, nawet na chwilę nudy. Ośrodek w szczególny sposób dba o wypoczynek dzieci i młodzieży. Kadra z którą współpracujemy posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wielu grup dzieci i młodzieży. O.W. Relaks został zaprojektowany i przystosowany dla przyjmowania dzieci i młodzieży.

Do głównych atrakcji Relaks Międzybrodzie zaliczamy:

  •  -  kompleks basenów kąpielowych
  •  -  kompleks boisk sportowych
  •  -  świetlica z pełnym wyposażeniem
  •  -  własna plaża
  •  -  animacje dla dzieci
  •  -  blisko do wielu atrakcji regionu

1 2
3 4
5 6
7 8
9 10
11 12

 

 

Atrakcje Międzybrodzia Żywieckiego

Główną atrakcją Międzybrodzia Żywieckiego jest malownicze Jezioro Międzybrodzkie utworzone sztucznie przez budowę zapory na rzece Soła. Nad jeziorem powstały plaże z placami zabaw dla dzieci i kąpieliska oraz wypożyczalnie rowerków wodnych, dlatego Międzybrodzie Żywieckie to idealne miejsce na rodzinną rekreację.

basen relax

W pobliżu znajduje się też niezwykle popularna Góra Żar ze słynną w całej Polsce Górską Szkołą Szybowcową. Od roku 2003 na Górę Żar można wjechać kolejką linowo-terenową o długości 1300 m i różnicy poziomów 300 m, wzdłuż której utworzono trasę narciarską o długości 1600 m. Do dolnej stacji kolei dojechać można samochodem, drogą asfaltową. Miejsce to jest niezwykle urokliwe m.in. ze względu na wznoszące się szybowce i kolorowe paralotnie licznie przecinające letnie niebo nad Międzybrodziem.

Na górnej stacji kolejki czeka na turystów zbiornik wodny elektrowni szczytowo-pompowej oraz wspaniała panorama przełomu Soły i Beskidów.

 

 

 

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 71 322 70 16 , lub wysłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać turnus jaki Państwa interesuje, pełne dane dziecka oraz numer telefonu kontaktowego.
Zaliczkę należy wpłacać w wysokości minimum 300zł w terminie dwóch tygodni od zapisania, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 14 dni przed planowanym turnusem na konto:

 
Możliwość wpłat w ratach
 

KONTO DO WPŁAT NA KOLONIE !

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Oddział Okręgowy we Wrocławiu

Bank Polskiej Spółdzielczości

I Oddział Wrocław

94 1930 1073 2009 0905 6603 0005

TYTUŁ PRZELEWU: Imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.

 

Program kolonii Międzybrodzie - Relaks - 2018


 
 

Wypoczynek

Zapraszamy

TPD
ul. M.Reja 27/1
50-338 Wrocław

Tel/Fax   71 3227016

Prezes TPD 886 120 066

Księgowość 886 120 970