Zapraszamy do skorzystania z oferty kolonii wakacyjnych w Darłówku

Ośrodek URSZULA położony jest zaledwie 50 m od plaży, w odległości 150 m od ścisłego centrum nadmorskiej miejscowości Darłówko.

 Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwukondygnacyjne studia z 2 łazienkami. Studio składa się z 2 pokoi na 2 poziomach, dzięki czemu w każdym z nich może zamieszkiwać od 3 do 5 osób. Powierzchnia mieszkalna wynosi 55 m.kw. Wszystkie domki wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy, suszarkę na ubrania.
Nasze położenie pozwala na pełne skorzystanie ze wszelkich atrakcji nawet w niepogodę, umożliwiających realizować wszelkie cele różnych organizatorów i grup: kryty park wodny z morską wodą tylko 600 m od naszego ośrodka!
Liczne trasy spacerowe i rowerowe w pobliżu OW Urszula!
Możliwość organizacji wycieczek autokarowych, np. Słowiński Park Narodowy, aquapark w Jarosławcu.
Nad bezpieczeństwem naszych gości czuwają ratownik i pielęgniarka.
Kilka minut spaceru wystarczy, by skorzystać z najważniejszych atrakcji Darłówka:ednej z najczystszych plaży na Pomorzu, portu rybackiego z unikatowym rozsuwanym mostem i Latarnią Morską,molo spacerowego, Parku Wodnego z morską wodą.

Darłówko ośrodek Urszula

kolonie darlowko urszula 2 m   kolonie darlowko urszula m
     
plac zabaw m   aDSC 9244 m
     
aDSC 9237 m   aDSC 9229 m
     
aDSC 9225 m   aDSC 9132 m
     
aDSC 9161 m   aDSC 8967 m
     
aDSC 8937 m   aDSC 8946 m
     
aDSC 8999 m   aDSC 8981 m
     
aDSC 9077 m    


Darłówko i Darłowo zaprasza!

Darłówko to nadmorska dzielnica miasta Darłowo. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, czysta, szeroka plaża i atrakcje starego, średniowiecznego miasta Darłowo czeka na ciebie przez cały rok. Prócz pięknych plaż, wizytówką Darłówka są: latarnia morska, most rozsuwany, port oraz wiele innych ciekawych miejsc. W sezonie letnim jest tam organizowanych wiele imprez.  

Plaża
Plaża w Darłówku - a w zasadzie dwie - ponieważ brzeg podzielony jest Wieprzą, która uchodząc do morza przecina 20-kilomterowy pas plaży. Plaża to największa atrakcja turystyczna Darłówka. Darłówko Wschodnie to piaszczysta plaża miejscami oddzielona od morza kamieniami. Zachodnia plaża jest piaszczysta (bez kamieni), większa. Turyści mogą korzystać tutaj z wypożyczalni sprzętu wodnego i wodnych atrakcji typu.

Latarnia morska 
Latarnia Morska w Darłówku położona jest przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż przy wejściu do portu. Obecnie wieża latarni ma 22 metry wysokości, a na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. 

Most rozsuwany 
Most rozsuwany powstał w miejsce poprzedniego - zwodzonego. Most rozsuwany to ciekawa atrakcja - jedyna tego typu konstrukcja na terenie Polski, dlatego warto poświęcić chwilę z wakacyjnego czasu na jego obejrzenie.

Port
Port w Darłówku obejmuje 3-kilometrowy odcinek Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i turystycznym. Turystów najbardziej zaciekawi port wschodni, skąd wyruszają statki wycieczkowe. Stąd wyruszają w morze wyprawy wędkarskie na kutrach. W Darłówku Zachodnim zaś możemy podziwiać cumujące przy nabrzeżu jachty. 

 

by zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer71 322 70 16 , lub wysłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać turnus jaki Państwa interesuje, pełne dane dziecka oraz numer telefonu kontaktowego.
Zaliczkę należy wpłacać w wysokości minimum 300zł w terminie dwóch tygodni od zapisania, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 14 dni przed planowanym turnusem na konto:

 
Możliwość wpłat w ratach
 

KONTO DO WPŁAT NA KOLONIE !

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Oddział Okręgowy we Wrocławiu

Bank Polskiej Spółdzielczości

I Oddział Wrocław

94 1930 1073 2009 0905 6603 0005

TYTUŁ PRZELEWU: Imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.


 

 

Wypoczynek

Zapraszamy

TPD
ul. M.Reja 27/1
50-338 Wrocław

Tel/Fax   71 3227016

Prezes TPD 886 120 066

Księgowość 886 120 970