Zapraszamy do skorzystania
z oferty kolonii wakacyjnych
w Rewalu

 

Serdecznie zapraszamy na pobyt na koloniach
w ośrodku "Bazylak".

 

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy ,,Bazylak'' położony jest w pieknej nadmorskiej miejscowości Rewal 600-700 m od piaszczystej plaży (10 min. drogi spacerkiem), w cichym ustronnym miejscu, co zapewnia Naszym Gościom możliwość spokojnego wypoczynku.

Do dyspozycji kolonistów będą pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny, TV, sprzęt plażowy, czajnik, naczynia oraz sztućce. Część pokoi posiada balkony.

Obiekt posiada cztery świetlice z TV, DVD, sprzętem grającym, stołami do tenisa stołowego, piłkarzykami i grami planszowymi (jedna świetlica z lustrami do prowadzenia zajęć tanecznych). Własną stołówkę, gdzie profesjonalna obsługa serwuje pyszne domowe posiłki oraz salę do organizacji dyskotek ze sprzętem grającym, kolorofonami i laserami.

Atrakcje dodatkowe

 •   -   Na terenie naszej posesji znajdują się dwa boiska do siatkówki,
        w tym jedno do koszykówki i dwa niepełnowymiarowe boiska
        do piłki nożnej.
 •   -   Dla wszystkich Gości poducha do skakania dla dzieci
        taka jakie spotyka się na plażach.
 •   -   Dużo miejsca do zabaw dla dzieci i biesiadowania przy ognisku
        i grillu z altanką.

1 2
12 16
17 20
21 22
26 27
28 31
32 33
34 40
56 65

 

 

Atrakcje Rewala

Błękitna Flaga

Błękitna Flaga - Plaża w RewaluNa rewalskiej plaży powiewa Błękitna Flaga – to znak jakości, przyznawany kąpieliskom spełniającym najwyższe kryteria dotyczące czystości, bezpieczeństwa i infrastruktury plażowej dostępnej dla turystów. Na rewalskiej plaży, poza błogim lenistwem, można pograć w piłę siatkową, skorzystać ze ślizgawki, popływać na dmuchanym bananie czy też zobaczyć zachód Słońca z motorówki. Znak błękitnej flagi to gwarancja udanego wypoczynku nad morzem. Do tej wyjątkowej plaży z Domu Wypoczynkowego „na Białej” jest tylko 60 metrów.

Atrakcje okolicy

Plaża w Rewalu - Zachód Słońca nad morzem
Gdy już zmęczy Słońce, warto zapoznać się z atrakcjami Rewala i najbliższej okolicy.

W samym Rewalu warto zobaczyć dwa tarasy widokowe na morze. To idealne miejsce na podziwianie zachodów Słońca. Słynna jest także Różana Aleja Zakochanych, gdzie wśród kwitnących róż można przysiąść na ławeczce w towarzystwie Małego Księcia i Róży lub Romea i Julii.

Duma Wybrzeża Rewalskiego to Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Zabytkowy skład ciągnięty przez piękny parowóz jedzie wzdłuż wybrzeża zatrzymując się w kolejnych miejscowościach Gminy Rewal. Więcej informacji o tzw. Ciuchci Retro znajdą Państwo na stronie www.kolejwaskotorowa.wrewalu.com

Plaża w Rewalu - Taras widokowyW pobliskim Trzęsaczu, oddalonym zaledwie kilometr od granicy miejscowości, na skraju wydmy stoją słynne ruiny gotyckiego kościoła. Tuż przy nich, na wysokiej wydmie znajduje się taras widokowy na morze, skąd warto obejrzeć zachód Słońca. Nieopodal ruin znajduje się stroma wydma, przy pomyślnych wiatrach służąca paralotniarzom za pas startowy. W okresie lata kolorowe paralotnie dekorują niebo nad Trzęsaczem i Rewalem.

W oddalonym o 3 kilometry Niechorzu znajduje się latarnia morska – to obowiązkowy przystanek dla każdego, kto odwiedza Wybrzeże Rewalskie. Z tarasu latarni rozpościera się niezwykły widok na panoramę nadmorskiej miejscowości, pobliskie jezioro i na przepiękny krajobraz Bałtyku. Dla spragnionych historii w Niechorzu znajduje się Muzeum Rybołówstwa Morskiego, gdzie poza historią przystani rybackich można zapoznać się z dziejami regionu Gminy Rewal.


 

 

 

Aby zapisać dziecko na kolonię należy zadzwonić pod numer 71 322 70 16 , lub wysłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o zarezerwowanie miejsca, podać turnus jaki Państwa interesuje, pełne dane dziecka oraz numer telefonu kontaktowego.
Zaliczkę należy wpłacać w wysokości minimum 300zł w terminie dwóch tygodni od zapisania, resztę należności można wpłacić w całości lub w ratach najpóźniej do 14 dni przed planowanym turnusem na konto:

 
Możliwość wpłat w ratach
 

KONTO DO WPŁAT NA KOLONIE !

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Oddział Okręgowy we Wrocławiu

Bank Polskiej Spółdzielczości

I Oddział Wrocław

94 1930 1073 2009 0905 6603 0005

TYTUŁ PRZELEWU: Imię i nazwisko dziecka, turnus, miejscowość kolonii.

 

Program kolonii Rewal - Bazylak 2018


 
 
 
 

Wypoczynek

Zapraszamy

TPD
ul. M.Reja 27/1
50-338 Wrocław
Godziny otwarcia:
Pn       

9:00-16:00

Wt

9:00-16:00

Śr

10:00-17:00

Cz

9:00-16:00

Pt Nieczynne dla interesantów

Tel/Fax   71 3227016

Sekretariat 886 120 142

Prezes TPD 886 120 066

Księgowość 886 120 970